Oscar Bergman oljemålning

Oscar Bergman oljemålning
Oscar Bergman oljemålning
Oscar Bergman oljemålning
Oscar Bergman oljemålning
Oscar Bergman oljemålning
Oscar Bergman oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OSCAR BERGMAN (1879-1963): "Krokholmen", signerad och daterad Oscar Bergman 1925, olja på duk, ca 46 x 66 cm

Smärre krackeleringar o ytskador

292902

2015-02-15