Sven Ekstedt oljemålning

Sven Ekstedt oljemålning
Sven Ekstedt oljemålning
Sven Ekstedt oljemålning
Sven Ekstedt oljemålning
Sven Ekstedt oljemålning
Sven Ekstedt oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN EKSTEDT (1894-1950): Kustmotiv, signerad S Ekstedt, olja på pannå, ca 44 x 51 cm

292904

2015-02-15