Samling planscher

Samling planscher
Samling planscher
Samling planscher
Samling planscher
Samling planscher
Samling planscher

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PLANSCHER, graverade, litograferade etc, ca 100 st, mest 1600-1800-tal, varierande storlekar

Varierande skick, vissa skador, fläckar

292913

2015-02-15