Rosa Ekelund oljemålning

Rosa Ekelund oljemålning
Rosa Ekelund oljemålning
Rosa Ekelund oljemålning
Rosa Ekelund oljemålning
Rosa Ekelund oljemålning
Rosa Ekelund oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROSA EKELUND (född 1933): "Midnattsdans", signerad och daterad Rosa Ekelund -88, olja på duk, 95x75 cm
ÖVRIGT: Användes till vernissagekortsmotiv 1988

292914

2015-02-15