Ragnar Sandberg

Ragnar Sandberg
Ragnar Sandberg
Ragnar Sandberg
Ragnar Sandberg
Ragnar Sandberg
Ragnar Sandberg

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

20 000 SEK

RAGNAR SANDBERG, Sommarmorgon, signerad och daterad -59, akvarell, ca 26 x 35 cm

292919

2015-03-09