Ottavio Missoni textil

Ottavio Missoni textil
Ottavio Missoni textil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OTTAVIO MISSONI (Italien, född 1921): Komposition, signerad och daterad Missoni 83, textil på plexiglas, ca 76 x 76 cm

Plexiglaset med kantnagg

292923

2015-02-15