Byrå 1800-tal
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BYRÅ, med profilerad kalkstenskiva, 1800-tal, gustaviansk stil, 3 lådor, fanérad i olika träslag med intarsia, ymninghetshorn, bronserade beslag, höjd 87, 89x47 cm, nyckel finns
Nagg, lagad främre hörn, smärre slitage. Nyckel finns att hämta i Utlämningen
292929
2015-02-15