Byrå 1800-tal

Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYRÅ, med profilerad kalkstenskiva, 1800-tal, gustaviansk stil, 3 lådor, fanérad i olika träslag med intarsia, ymninghetshorn, bronserade beslag, höjd 87, 89x47 cm, nyckel finns

Nagg, lagad främre hörn, smärre slitage. Nyckel finns att hämta i Utlämningen

292929

2015-02-15