Suzanne Nessim

Suzanne Nessim
Suzanne Nessim
Suzanne Nessim
Suzanne Nessim

Klubbat för:

8 400 SEK

Schätzwert

15 000 SEK

Beschreibung

SUZANNE NESSIM (född 1944): "Hundarna i hallen", olja på duk, signerad a tergo, ca 127 x 110 cm

Zustandsbeschreibung

292933

2015-03-14