Klubbat för:
8 400 SEK
Schätzwert
15 000 SEK
Beschreibung
SUZANNE NESSIM (född 1944): "Hundarna i hallen", olja på duk, signerad a tergo, ca 127 x 110 cm
Zustandsbeschreibung
292933
2015-03-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner