Erik Detthow oljemålning

Erik Detthow oljemålning
Erik Detthow oljemålning
Erik Detthow oljemålning
Erik Detthow oljemålning
Erik Detthow oljemålning
Erik Detthow oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK DETTHOW (1888-1952): Par, monogramsignerad och daterad E.Dw 18, olja på duk, 60x48 cm

Retuscher, ytskador

292936

2015-02-15