Sven Ekstedt oljemålning

Sven Ekstedt oljemålning
Sven Ekstedt oljemålning
Sven Ekstedt oljemålning
Sven Ekstedt oljemålning
Sven Ekstedt oljemålning
Sven Ekstedt oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN EKSTEDT (1894-1950): "Stenhuggare", signerad, olja på duk, ca 54 x 65 cm

Lös i ramen

292963

2015-02-15