Willy Hugo Demmler oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WILLY HUGO DEMMLER (1887-1954): Pastoralt landskap, signerad WH Demmler, Düsseldorf, olja på duk, ca 57x78 cm

Krackeleringar, färgbortfall

292970

2015-02-15