Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
WILLY HUGO DEMMLER (1887-1954): Pastoralt landskap, signerad WH Demmler, Düsseldorf, olja på duk, ca 57x78 cm
Krackeleringar, färgbortfall
292970
2015-02-15
Gör en kostnadsfri värdering här