Albert Johansson - målning
Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Den gåtfulla drömmen #27, signerad Albert Johansson och daterad på baksidan 1982, limfärg och olja på pannå, 122 x 91 cm
Proveniens: Uppsala Auktionskammare, 2008
292997
2015-03-21