Carl Oscar Borg akvarell

Carl Oscar Borg akvarell
Carl Oscar Borg akvarell
Carl Oscar Borg akvarell
Carl Oscar Borg akvarell

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORG, Carl Oskar (1879-1947): Washington Mountain, signerad Carl Oskar Borg akvarell, ca 24x26 cm

Papper något gulnat

292999

2015-02-16