Bordslampor Kina

Bordslampor Kina
Bordslampor Kina
Bordslampor Kina
Bordslampor Kina
Bordslampor Kina
Bordslampor Kina

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPOR, 2 st, porslin, Kina, 18/1900-tal, dekor i famille rose och kanton, höjd inkl skärmar ca 47 cm

En med spricka, smärre nagg, ej funktionstestad

293003

2015-02-16