Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LINDSTRÖM, Bengt (född 1925-2008): Gudabild, signerad Lindström, ea, färglitografi, ca 54x74 cm, oramad
293006
2015-02-17
Gör en kostnadsfri värdering här