Bengt Lindström färglitografi

Bengt Lindström färglitografi
Bengt Lindström färglitografi

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

LINDSTRÖM, Bengt (född 1925-2008): Gudabild, signerad Lindström, ea, färglitografi, ca 54x74 cm, oramad

293006

2015-02-17