Gustav Rudberg oljemålning

Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RUDBERG, Gustav (1915-2001): Solbad, signerad Rudberg, olja på duk, ca 53x69,5 cm, oramad

293009

2015-02-17