Helge Lindén oljemålning

Helge Lindén oljemålning
Helge Lindén oljemålning
Helge Lindén oljemålning
Helge Lindén oljemålning
Helge Lindén oljemålning
Helge Lindén oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LINDÉN, Helge (1897-1961): Norrlandsskog, signerad Linden, olja på duk, ca 46,5x55 cm

293012

2015-02-17