Vaser Japan Imari

Vaser Japan Imari
Vaser Japan Imari
Vaser Japan Imari
Vaser Japan Imari
Vaser Japan Imari
Vaser Japan Imari
Vaser Japan Imari
Vaser Japan Imari
Vaser Japan Imari
Vaser Japan Imari

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VASER, 1 par, porslin, Japan Edo (1614-1868), imari, dekor av blommor och tranor, höjd 27 cm

den ena med ett mynningsnagg, sliten förgyllning

293024

2015-02-16