Nils Kölare färglitografi

Nils Kölare färglitografi
Nils Kölare färglitografi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

NILS KÖLARE (1930-2007): (2) Kompositioner, signerade N Kölare, vardera 28/100, färglitografier, bladmått ca 46 x 38 cm, oramade

Ett blad med smärre fläckar, oramade

293029

2015-02-15