Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 200 SEK
NILS KÖLARE (1930-2007): (2) Kompositioner, signerade N Kölare, vardera 28/100, färglitografier, bladmått ca 46 x 38 cm, oramade
Ett blad med smärre fläckar, oramade
293029
2015-02-15
Gör en kostnadsfri värdering här