Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
KANDELABRAR, 1 par, majolika, stämpelmärkta Rörstrand, 1800-talets slut, reliefdekor, glasyr i blått, grönt, brunt och vitt, höjd 55 cm
Nagg, lagningar
293046
2015-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här