Christer Sandelin litografier i mapp

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHRISTER SANDELIN (född 1961): (6) "Pinups & Balls 2", signerade Christer Sandelin, 15/190, 6 litografier i mapp, bladmått ca 28x29 cm

Ngn enstaka fläck

293050

2015-02-16