William Nording oljemålning

William Nording oljemålning
William Nording oljemålning
William Nording oljemålning
William Nording oljemålning

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WILLIAM NORDING (1884-1956): enligt uppgift porträtt föreställande Fritz Reuterswärd, Färg& Form, signerad och daterad W. Nording, 1940-tal, olja på pannå, 55x45 cm

293062

2015-02-16