Slagbord

Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SLAGBORD, 1900-talets senare del, gråmålat, halvmåneformade slag, utsvängda ben, lådor i sarg, höjd 74, totalmått 170x90 cm

Bruksslitage

293063

2015-02-16