Engelsk byrå

Engelsk byrå
Engelsk byrå
Engelsk byrå
Engelsk byrå
Engelsk byrå
Engelsk byrå
Engelsk byrå
Engelsk byrå

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, England, 1900-tal, beslag och handtag i mässing, idegran, handtag vid sidorna, 6 lådor, höjd 70, 71x29 cm

Ytslitage

293070

2015-02-16