Sven Gillgren oljemålning

Sven Gillgren oljemålning
Sven Gillgren oljemålning
Sven Gillgren oljemålning
Sven Gillgren oljemålning
Sven Gillgren oljemålning
Sven Gillgren oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN GILLGREN (1889-1966): Stadsbild, signerad, olja på duk, 65x80 cm, målning även a tergo

293078

2015-02-16