Böcker Risberg Jansson Norling

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BÖCKER, 3 st, Galerie Bel Art, Roger Risberg "Teckningar 1998-2007" medföljande teckning, Rune Jansson "Senare målningar" medföljande akvarell, Katarina Norling "Natten A-Z" medföljande akrylmålning

Bruksslitage

293080

2015-02-16