Vacheron & Constantin herrfickur
Klubbat för:
21 000 SEK
Utropspris
14 000 SEK
VACHERON & CONSTANTIN, 18 k guld, fickur, 1910-tal, Geneve, savonett, vitemaljerad urtavla med arabiska siffror i svart, breguetspiral, innerboett i 18 k, verk nr: 384606, boet nr: 240011, diameter 51 mm, vikt ca 102 g, inkl. originaletui
Smärre slitage
293082
2015-03-17