Kaffeservis i silver
Klubbat för:
25 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
KAFFESERVIS på bricka, 5 dlr., silver, svenska importstämplar, lindade handtag, bestående av: kaffekanna, tekanna, gräddkanna samt sockerskål, höjd ca 6,5-19 cm, totalvikt ca 2139 g
Bruksslitage
293084
2015-02-16