Öronlappsfåtölj
Vollendet
2015-02-16
293103
| Höchstes Gebot | 2 800 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1940-tal, med ryggkudde, ylleklädsel, sitthöjd 38 cm
Bruksslitage