Roger Risberg färglitografier i mapp

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROGER RISBERG (född 1956):(4) Tandläkarskräck", "Måna Lisa", "Nr 4", "Ingemar Johansson, Göteborg", monogramsignerade RR, HC IX/XV, färglitografier, bladmått ca 59 x 44 cm

293112

2015-02-16