Linda Lysell oljemålning

Linda Lysell oljemålning
Linda Lysell oljemålning
Linda Lysell oljemålning
Linda Lysell oljemålning
Linda Lysell oljemålning
Linda Lysell oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LYSELL, Linda (född 1947): Sovande kvinna i fåtölj, signerad Linda Lysell , olja på duk, 103x85 cm

293116

2015-02-16