Lars Gösta Lundberg färgetsning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS GÖSTA LUNDBERG (född 1938): Komposition, signerad och daterad LG Lundberg 1980, blandteknik, bladmått ca 56x76 cm, oramad

Oramad, fläckar

293134

2015-02-16