Sakral skulptur barock

Sakral skulptur barock
Sakral skulptur barock
Sakral skulptur barock
Sakral skulptur barock
Sakral skulptur barock
Sakral skulptur barock
Sakral skulptur barock
Sakral skulptur barock
Sakral skulptur barock
Sakral skulptur barock
Sakral skulptur barock
Sakral skulptur barock
Sakral skulptur barock
Sakral skulptur barock
Sakral skulptur barock
Sakral skulptur barock
Sakral skulptur barock
Sakral skulptur barock

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SAKRAL SKULPTUR, barock, 1700-tal, bemålad, medföljer senare sockel med äldre delar, skulpturens höjd 60 cm, sockelns höjd 32 cm

Skador, delar saknas, kompletteringar

293137

2015-02-16