Bordslampa i barockstil

Bordslampa i barockstil
Bordslampa i barockstil
Bordslampa i barockstil
Bordslampa i barockstil
Bordslampa i barockstil
Bordslampa i barockstil
Bordslampa i barockstil
Bordslampa i barockstil

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPA, Italien, 1900-talets första hälft, barockstil, nysilver, rik ornamenterad dekor, höjd 50 cm samt 82 cm ink skärm

Slitage

293161

2015-02-16