Saltripor 1 par

Saltripor 1 par
Saltripor 1 par

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SALTRIPOR med skedar, 1 par, horn, signerade och daterade Lars Pirak, Jokkmokk, 86?, höjd ca 6 cm

293171

2015-03-16