Klubbat för:
Osåld
Utropspris
8 000 SEK
NILS NILSSON SKUM (1872-1951), vril, skuren och bemålad med dekor av en gås, signerad NN Skum, höjd 17, längd 33 cm
Proveniens: Inköpt direkt från konstnären
293180
2015-03-16
Gör en kostnadsfri värdering här