Kåsa

Kåsa
Kåsa
Kåsa
Kåsa
Kåsa
Kåsa
Kåsa
Kåsa
Kåsa
Kåsa
Kåsa
Kåsa

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

8 000 SEK

NILS NILSSON SKUM (1872-1951), vril, skuren och bemålad med dekor av en gås, signerad NN Skum, höjd 17, längd 33 cm
Proveniens: Inköpt direkt från konstnären

293180

2015-03-16