Bälte nålhus miniatyrkniv

Bälte nålhus miniatyrkniv
Bälte nålhus miniatyrkniv
Bälte nålhus miniatyrkniv
Bälte nålhus miniatyrkniv
Bälte nålhus miniatyrkniv
Bälte nålhus miniatyrkniv
Bälte nålhus miniatyrkniv
Bälte nålhus miniatyrkniv

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÄLTE, NÅLHUS, nordsamiska, bältet med silverbeslag stämplade Haparanda 1924, 1927, MINIATYRKNIV, bl a nordsamiska, dekor av renar, bältets längd 78 cm

Dekordel med nagg, slitage

293188

2015-03-16