Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÄLTE, NÅLHUS, nordsamiska, bältet med silverbeslag stämplade Haparanda 1924, 1927, MINIATYRKNIV, bl a nordsamiska, dekor av renar, bältets längd 78 cm
Dekordel med nagg, slitage
293188
2015-03-16
Gör en kostnadsfri värdering här