Byrå 1800-tal

Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

3 000 SEK

BYRÅ, 1800-talets slut, gråblå, 5 lådor, höjd 104, 81x42 cm

Senare bemålad, nyckel saknas

293230

2015-02-17