Stol design Jonas Bohlin
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
STOL, design Jonas Bohlin för Källemo, "Concrete", bemålat trä, med svartlackerat stålrör, sitthöjd ca 45 cm, totalhöjd ca 88 cm
Föremålet visas och utlämnas på Nybrogatan 32, Stockholm
Slitage, skador
293244
2015-02-17