Stol design Jonas Bohlin

Stol design Jonas Bohlin
Stol design Jonas Bohlin
Stol design Jonas Bohlin
Stol design Jonas Bohlin
Stol design Jonas Bohlin
Stol design Jonas Bohlin
Stol design Jonas Bohlin
Stol design Jonas Bohlin
Stol design Jonas Bohlin
Stol design Jonas Bohlin
Stol design Jonas Bohlin
Stol design Jonas Bohlin

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

STOL, design Jonas Bohlin för Källemo, "Concrete", bemålat trä, med svartlackerat stålrör, sitthöjd ca 45 cm, totalhöjd ca 88 cm

Föremålet visas och utlämnas på Nybrogatan 32, Stockholm

Slitage, skador

293244

2015-02-17