Olof Rudbeck Fogelboken
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RUDBECK, OLOF, den yngre (3). Fogelboken I-II, och portföljen, 1985-86, faksimilutgåva av samtliga kolorerade fågelplanscher i Olof Rudbeck d.y:s Fogelbok, blå linneband, upplaga om 1499 numrerade exemplar.
Kommentar G. Brusewitz - T. Anfält. 2 volymer i kassett och mapp
Skador, slitage
293284
2015-02-17