Olof Rudbeck Fogelboken

Olof Rudbeck Fogelboken
Olof Rudbeck Fogelboken
Olof Rudbeck Fogelboken
Olof Rudbeck Fogelboken
Olof Rudbeck Fogelboken
Olof Rudbeck Fogelboken
Olof Rudbeck Fogelboken
Olof Rudbeck Fogelboken
Olof Rudbeck Fogelboken
Olof Rudbeck Fogelboken

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RUDBECK, OLOF, den yngre (3). Fogelboken I-II, och portföljen, 1985-86, faksimilutgåva av samtliga kolorerade fågelplanscher i Olof Rudbeck d.y:s Fogelbok, blå linneband, upplaga om 1499 numrerade exemplar.
Kommentar G. Brusewitz - T. Anfält. 2 volymer i kassett och mapp

Skador, slitage

293284

2015-02-17