Grafiska blad 2 st

Grafiska blad 2 st
Grafiska blad 2 st
Grafiska blad 2 st
Grafiska blad 2 st

Klubbat för:

2 400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

GRAFISKA BLAD, 2 st, Roger Bissière (Frankrike, 1886-1964), komposition, signerad och daterad -56, färglitografi, 169/200, ca 46 x 35 cm, oramad, Camille Bryen (Frankrike, 1907-1977), komposition, signerad, färgetsning, 31/120, ca 29,8 x 23,3 cm, oramad.

Kuntoraportti

293287

Päivämäärä:

2015-03-05