Grafiska blad 2 st
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
GRAFISKA BLAD, 2 st, Roger Bissière (Frankrike, 1886-1964), komposition, signerad och daterad -56, färglitografi, 169/200, ca 46 x 35 cm, oramad, Camille Bryen (Frankrike, 1907-1977), komposition, signerad, färgetsning, 31/120, ca 29,8 x 23,3 cm, oramad.
Kuntoraportti
293287
Päivämäärä:
2015-03-05