Roj Friberg 3 st litografier
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROJ FRIBERG (född 1934), (3) föreställande klippor och hav, skog respektive människor kring bord, färglitografier, ca 15 x 20, 15 x 20 samt 12,5 x 16,5 cm, 110/200, 78/200 resp 57/250, signerade och daterade -83 samt -93, oramade
293289
2015-03-05