Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Dansk skola 18/1900-tal, Kvinna sedd bakifrån, olja på duk fäst på pannå, 48x35 cm

293318

2015-02-17