Väggskåp

Väggskåp
Väggskåp
Väggskåp
Väggskåp
Väggskåp
Väggskåp
Väggskåp
Väggskåp
Väggskåp
Väggskåp

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGSKÅP, omkring sekelskiftet 1800/1900-tal, fanérat med bl a masurbjörk, samt lösa grenbitar, inredning med hyllor, nederdel med lådor, höjd 68, 66x22 cm, nyckel finns

Träbortfall, slitage

293321

2015-02-23