Väggskåp
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGSKÅP, omkring sekelskiftet 1800/1900-tal, fanérat med bl a masurbjörk, samt lösa grenbitar, inredning med hyllor, nederdel med lådor, höjd 68, 66x22 cm, nyckel finns
Träbortfall, slitage
293321
2015-02-23