Vinglas Wilke Adolfsson

Vinglas Wilke Adolfsson
Vinglas Wilke Adolfsson
Vinglas Wilke Adolfsson
Vinglas Wilke Adolfsson
Vinglas Wilke Adolfsson
Vinglas Wilke Adolfsson

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

800 SEK

VINGLAS, 6 st., design Wilke Adolfsson, signerade och daterade Wilke A. 84 resp 83, höjd ca 24 cm

293325

2015-02-17