Väggplakett brons Tore Strindberg
Klubbat för:
3 200 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
TORE STRINDBERG (1882-1968): Motiv av jaktgudinnan Diana, signerad och daterad Tore Strindberg -29, brons, ca 18,5x13,5 cm
Kuntoraportti
293327
Päivämäärä:
2015-02-17