Väggplakett brons Tore Strindberg

Klubbat för:

3 200 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

TORE STRINDBERG (1882-1968): Motiv av jaktgudinnan Diana, signerad och daterad Tore Strindberg -29, brons, ca 18,5x13,5 cm

Kuntoraportti

293327

Päivämäärä:

2015-02-17