Ljusstakar 1 par 1800-tal
2015-02-17
293330
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets slut, mässing, barockstil, höjd ca 27 cm
Slitage