Spegel sengustaviansk

Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGEL, sengustaviansk, bronserad, stämplad med Stockholms Hallstämpel, omkring 1800, mått ca 69x31 cm

Skador och lagningar, senare bronserad, foliering med skador

293334

2015-02-20